Data wydarzenia: 24.01.2016

Pierwsze złoto dla Akademii Koszykówki UKS Komorów w tym roku

140
24 stycznia, w Grójcu odbył się miniturniej koszykówki dla chłopców z rocznika 2006 i młodszych o nazwie Parkietowo.pl.

W pierwszym meczu UKS Akademia Koszykówki Komorów wygrała z gospodarzami turnieju MKS Grójec 51 : 39.

Po meczu odbył się drużynowy konkurs rzutów osobistych, w którym chłopcy z Komorowa nie mieli sobie równych i zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę  drużyna otrzymała 10 piłek do do koszykówki. dla całego klubu.

W kolejnym meczu Grójec pokonał Włocławek.
W ostatnim meczu UKS Akademia Koszykówki Komorów wygrała  z drużyną z Włocławka 48 : 32.

Tym samym UKS Akademia Koszykówki Komorów zajęła pierwsze miejsce w  miniturnieju Parkietowo.pl. Za pierwsze miejsce chłopcy otrzymali wspaniały puchar w kształcie piłki oraz złote medale. Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik Filip Kowalczyk. Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) wybrano Maksa Niemirowicza-Szczytta, także z Komorowa. Do piątki gwiazd turnieju wybrano komorowskiego wychowanka Filipa Borka. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.